Liigu sisu juurde
kilplane.ee

Kütuse hinnad Euroopas

Kütuse hinnad Euroopas: võrdle EL-i riikide bensiini, diisli ja LPG viimaseid avaldatud keskmisi hindu. Riikide tabel, hinna vaatluskuupäev ja valitava riigi ajalugu.

Pane Kilplane enda eest tööle.

Allikas: Euroopa Komisjon · Weekly Oil BulletinViimane edukas laadimine: 21.10.2026, 08:15:22
Riigi nädala keskmised, koos maksudega. Need ei ole tänased tanklahinnad ega reaalajas hinnateated. Valitud hinna vaatluskuupäev on 12.10.2026. Riigi keskmine võib erineda sinu tankla hinnast.

Bensiin 95 · Eesti

1,920 €/l

Vaatlus 12.10.2026

Muutus eelmise avaldatud hinnaga

−2,50 s/l

−1,29% · võrdlus 5.10.2026

50-liitrise paagi maksumus

96,00 €

Riigi keskmise hinna järgi

Ajaloolisi vaatlusi valikus

51

27.10.2025 – 12.10.2026

Bensiin 95: hinna ajalugu Eesti

Euroopa Komisjoni Weekly Oil Bulletin · €/l koos maksudega. Joon ühendab avaldatud nädalavaatlusi; vahepealsete päevade hindasid ei ole mõõdetud.

Hind€/l

Hinnatabel

Viimane avaldatud riiklik keskmine. Kuupäevad võivad riigiti erineda; eri kuupäevade hinnad ei ole täpne sama aja hinnavõrdlus. Puuduvaid LPG hindu ei asendata nulliga.
MaltaBensiin 951,3402026-10-12
PoolaBensiin 951,5702026-10-12
BulgaariaBensiin 951,6492026-10-12
RootsiBensiin 951,6922026-10-12
UngariBensiin 951,7542026-10-12
KüprosBensiin 951,7602026-10-12
SloveeniaBensiin 951,7612026-10-12
HispaaniaBensiin 951,7902026-10-12
HorvaatiaBensiin 951,8032026-10-12
SlovakkiaBensiin 951,8462026-10-12
TšehhiBensiin 951,8592026-10-12
AustriaBensiin 951,8652026-10-12
LuksemburgBensiin 951,8762026-10-12
RumeeniaBensiin 951,8982026-10-12
EestiBensiin 951,9202026-10-12
LeeduBensiin 951,9252026-10-12
LätiBensiin 951,9432026-10-12
BelgiaBensiin 951,9772026-10-12
IirimaaBensiin 951,9832026-10-12
ItaaliaBensiin 952,0212026-10-12
PortugalBensiin 952,1102026-10-12
KreekaBensiin 952,1992026-10-12
PrantsusmaaBensiin 952,2122026-10-12
SaksamaaBensiin 952,2142026-10-12
SoomeBensiin 952,3192026-10-12
1–25 / 27

Arvuta paagi ja sõidu maksumus

Kasutame valitud riigi viimast avaldatud keskmist. Täpse tanklahinna saad sisestada kütusekulu kalkulaatoris.

Laadin kohalikke andmeid…

Paagi maksumus

96,00 €

Sõidu kütusekulu

37,44 €

Viimased tulemused

0

Ajalugu on veel tühi.

Hinnatabel

Allikas: Euroopa Komisjon, Weekly Oil Bulletin. Nädala vaatlused, riigi keskmine, koos maksudega. CSV sisaldab kogu valitud perioodi.
2026-10-12EestiBensiin 951,920
2026-10-05EestiBensiin 951,945
2026-09-28EestiBensiin 951,928
2026-09-21EestiBensiin 951,917
2026-09-14EestiBensiin 951,914
2026-09-07EestiBensiin 951,812
2026-08-31EestiBensiin 951,812
2026-08-24EestiBensiin 951,772
2026-08-17EestiBensiin 951,772
2026-08-10EestiBensiin 951,717
2026-08-03EestiBensiin 951,816
2026-07-27EestiBensiin 951,812
2026-07-20EestiBensiin 951,742
2026-07-13EestiBensiin 951,721
2026-07-06EestiBensiin 951,641
2026-06-29EestiBensiin 951,661
2026-06-22EestiBensiin 951,656
2026-06-15EestiBensiin 951,696
2026-06-08EestiBensiin 951,709
2026-06-01EestiBensiin 951,785
2026-05-25EestiBensiin 951,812
2026-05-18EestiBensiin 951,788
2026-05-11EestiBensiin 951,754
2026-05-04EestiBensiin 951,772
2026-04-27EestiBensiin 951,712
1–25 / 51
Kütuse hinnad riikide kaupa

Andmeallikas ja uuendamine

Euroopa Komisjoni Weekly Oil Bulletin. Algne €/1000 l on jagatud 1000-ga; kuvatakse maksudega €/l. Puuduvad väärtused jäetakse puudu. Ajalugu algab 2020. aastast ning vaatlusi võib olla vähem kui kalendrinädalaid.

Vaatluskuupäev tähistab hinna perioodi. Laadimisaeg näitab, millal Kilplane allikat edukalt kontrollis. Veebilehe andmeid vahemällu salvestatakse kuni viis minutit.

Ava algallikas

Euroopa Komisjoni Weekly Oil Bulletin koondab Euroopa Liidu riikide kütusehindade vaatlusi. Võrdlus on eurodes liitri kohta, koos maksudega. Tabel ei hõlma kõiki geograafilise Euroopa riike ega näita üksikute tanklate hindu.

Kuidas Euroopa kütusehindade tabelit kasutada?

Vali kütus ja järjesta tabel hinnaveeru järgi. Kontrolli vaatluskuupäeva: riikide viimased olemasolevad väärtused ei pruugi pärineda samast nädalast. Riigi valik muudab ajaloo graafikut, et saaksid hinnataset pikema aja jooksul võrrelda.

Planeeri reisi eelarvet

Riiklik keskmine sobib reisi kütuse-eelarve esialgseks koostamiseks. Kiirteeäärne tankla, kohalik soodustus või ajutine kampaania võib anda erineva hinna. Arvuta iga marsruudiosa kulu selle riigi eeldatava liitrihinnaga.

Korduma kippuvad küsimused

Miks mõni Euroopa riik puudub?

Andmeallika ulatus on Euroopa Liit. Lisaks ei avalda kõik riigid iga kütuse, näiteks LPG, hinda. Puuduvat hinda ei hinnata teiste riikide põhjal.

Kas euroalaväliste riikide hinnad on eurodes?

Jah. Kasutame allika eurodes hinnaseeriat ning teisendame üksnes €/1000 l ühiku €/l ühikuks. Kohaliku valuuta kurssi ei rakendata sellele teist korda.

Allikad ja reeglid

Reegliversioon: Hinnaandmete metoodika 2026.1

https://energy.ec.europa.eu/data-and-analysis/weekly-oil-bulletin_en

Järgmine samm on lähedal